Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení

Způsoby platby


Jako cena při uzavření kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím platí cena uvedená v době podání závazné objednávky kupujícího. Tato cena bude uvedena v závazné objednávce, na webových stránkách nebo sdělena objednateli telefonicky při telefonické objednávce. Cena je vždy konečná, včetně příslušné sazby DPH. Spotřebitel má možnost se před provedením objednávky seznámit se skutečností, po jakou dobu zůstává nabídka nebo cena v platnosti.

Platební podmínky

Platit lze dobírkou nebo bankovním převodem při doručení prostřednictvím České pošty či DPD u odesílaných zásilek, a dále pak prostřednictvím systému GoPay.
V případě platby bankovním převodem je zboží odesláno až po připsání částky na náš účet nebo po přijetí elektronického potvrzení o provedení transakce. E-mail nebo pdf soubor potvrzující provedení transakce od Vaší banky přeposílejte na email uvedený v kontaktech a do předmětu e-mailu uvádějte číslo své objednávky. Číslo bankovního účtu pro platby převodem je 1026025286/6100.

Platební systém GoPay zajišťuje realizaci transakcí u vybraných platebních metod během několika málo sekund. Téměř všechny platby probíhají online a v reálném čase. GoPay je kombinací inovativního řešení, nejvyšší možné bezpečnosti a spolehlivých inovativních technologií, nabízejících účinnou podporu při obchodování na internetu. Více informací lze nalézt na www.gopay.cz

S využitím systému GoPay lze využít kromě on-line platebních metod jednotlivých bank také platby prostřednictvím platebních karet.

 

Akční nabídky a ceny jsou platné po celou dobu jejich zobrazení na stránkách http://www.zdravotnickyobchod.cz/.

 

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2019