Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení

Akupresurní kuličky s magnety

Akupresurní kuličky s magnety

Klikněte pro zvětšení
AKCE
Exkluzivní provedení akupresurního kuliček. Jejich povrch je opatřen ostrými kovovými hroty, kterými zprostředkujete velmi účinnou akupresurní masá ... celý popis
Dostupnost: SKLADEM (2 ks)
Běžná cena:
348 Kč
, Ušetříte 83 Kč (24%)

265 Kč
 
 
Kategorie:
Výrobce:
Modom
Záruka: 2 roky

Podrobné informace k produktu: Akupresurní kuličky s magnetyExkluzivní provedení akupresurního kuliček. Jejich povrch je opatřen ostrými kovovými hroty, kterými zprostředkujete velmi účinnou akupresurní masáž. Akupresurní kuličky jsou vyplněny magnetem, který je vložen do biokeramického obalu. Magnetické pole nízkých kmitočtů evokuje změny v biochemickém stavu buněk, kdy můžete docílit úlevy od bolesti, pomoci od otoků, podpořit proudění krve, látkovou výměnu a regeneraci.

Lidská dlaň čítá kolem dvacet tisíc reflexních bodů a chodidlo nohy třikrát tolik. Na dlaních a chodidlech se projektují všechny důležité orgány těla, kdy stimulací akupresurních bodů podpoříte dobrou funkci a aktivitu všech orgánů.

Magnet je vložen do biokeramického jádra. Biokeramika vyzařuje infračervené paprsky, které mají příznivou roli v aktivaci lidského organismu a přispívá k rozproudění životní energie.

Parametry výrobku:

Materiál: biokeramika

Rozměr: průměr 4,5cm

Hmotnost: 50g

 

 

Recenze produktu: Akupresurní kuličky s magnetyNa tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Akupresurní kuličky s magnety můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2019