Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení / Registrace

Poklepový masážní pás zlatý

Poklepový masážní pás zlatý

Klikněte pro zvětšení
SLEVA 2% PŘI REGISTRACI
Velmi účinný masážní poklepový přístroj, kterým dosáhnete akupresurní poklepové masáže všech částí těla, hlavně nedostupných oblastí jako jsou záda ... celý popis
Dostupnost: 4 - 6 dní
Výše slevy při registraci:
25 Kč

1 490 Kč
 
 
Kategorie:
Výrobce:
Modom
Záruka: 2 roky

Podrobné informace k produktu: Poklepový masážní pás zlatýVelmi účinný masážní poklepový přístroj, kterým dosáhnete akupresurní poklepové masáže všech částí těla, hlavně nedostupných oblastí jako jsou záda, celé hýždě, zadní stehna a lýtka.

  • vybaven dvěma držadly, která Vám pomohou pohodlně provádět automasáž.
  • pracuje na principu akupresury
  • stimulací akupresurních bodů dosáhnete účinné reflexní masáže, která má vliv na příznivou funkci všech životních orgánů, kdy podpoříte vhodně metabolismus
  • uleví při bolestech krční páteře, zmírňuje únavu a uvolňuje svaly, může napomoci rozbít tukové buňky tak napomoci hubnout
  • lze použít na různé části těla, nejen na ramena a oblast krku, ale i na bedra, stehna, lýtka, chodidla nebo oblast břicha.
  • moderní design a příjemný materiál.
  • 20 druhů masážních poklepů a automatický režim, tlačítkem můžete vybrat masáž, nebo zvýšit a snížit intenzitu.

Automatický režim:

Po zapnutí do zásuvky je přístroj v pohotovostním režimu (bliká indikátor POWER), přidržte po dobu asi 2 sekund tlačítko pro zapnutí/vypnutí (M/), automaticky se nastaví režim 20 druhů masáží a rozsvítí se indikátor automatického režimu (AUTO), probíhá všech 20 automatických režimů sílu můžete regulovat od 1 do 10 pomocí tlačítek +/-.

Manuální režim:

V průběhu automatického režimu stiskněte tlačítko pro vypnutí/zapnutí (M/). Přístroj se tak zapne do manuálního režimu a rozsvítí se indikátor manuálního režimu (MANUAL). Opakovaným stisknutím tlačítka pro vypnutí a zapnutí můžete režim přepínat na libovolnou Vámi příjemnou masáž. Pro zvýšení nebo snížení intenzity použijte tlačítko +/-, masáž/poklep regulujete od 1 do 10. Ještě intenzivnější masáže docílíte silnějším přitlačením k masírovanému místu pomocí akupresurních držadel.

Pro úplné vypnutí přidržte tlačítko M/, po té vyjměte ze zásuvky.

Použití:

Používejte 2 – 3 x denně, po dobu 5 – 15 minut, pro odstranění bolesti zad. Uvolní se tak svaly v ramenou a účinně se zlepšuje krevní oběh například u dlouhodobé činnosti u PC.

Masáž po dobu 5 – 15 minut každý den před spaním zklidňuje nervy, zmírňuje napětí a působí proti nespavosti, která je právě způsobena nervovým napětím a pomáhá lépe usnout.

Používejte při relaxaci, zavřete oči a uvolněte se. Při pozitivní náladě tak dosáhnete nejlepších výsledků.

Parametry:

Rozměry: 76cm x 48cm x 7cm

Přívodní kabel: dlouhý 190 cm

Váha: 2,41 kg

Napětí: 110 – 240V

Příkon: 60W

Materiál: látkový obal ve tvaru U

Recenze produktu: Poklepový masážní pás zlatýNa tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Poklepový masážní pás zlatý můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2018