Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení

Čistička a zvlhčovač vzduchu Airbi Prime + teploměr s vlhkoměrem Airbi Digit ZDARMA

Čistička a zvlhčovač vzduchu Airbi Prime + teploměr s vlhkoměrem Airbi Digit ZDARMA

Klikněte pro zvětšení
Čistička a zvlhčovač vzduchu Airbi Prime + teploměr s vlhkoměrem Airbi Digit ZDARMA Čistička a zvlhčovač vzduchu Airbi Prime + teploměr s vlhkoměrem Airbi Digit ZDARMA Čistička a zvlhčovač vzduchu Airbi Prime + teploměr s vlhkoměrem Airbi Digit ZDARMA Čistička a zvlhčovač vzduchu Airbi Prime + teploměr s vlhkoměrem Airbi Digit ZDARMA Čistička a zvlhčovač vzduchu Airbi Prime + teploměr s vlhkoměrem Airbi Digit ZDARMA
Doprava zdarma
Airbi Prime je především velmi výkonný zvlhčovač vzduchu pracující na principu studeného odparu a navíc s pomocí vody jako přírodního filtru docház ... celý popis
Dostupnost: 2 - 3 dny
8 990 Kč
 
 
Kategorie:
Výrobce:
Airbi
Záruka: 2 roky
Váha: 6,00 kg
Rozměry (v x š x h): 405,00 mm x 330,00 mm x 330,00 mm

Podrobné informace k produktu: Čistička a zvlhčovač vzduchu Airbi Prime + teploměr s vlhkoměrem Airbi Digit ZDARMAAirbi Prime je především velmi výkonný zvlhčovač vzduchu pracující na principu studeného odparu a navíc s pomocí vody jako přírodního filtru dochází k zachytávání nečistot vyskytujících se v ovzduší. Tím řeší problémy se suchým a znečištěným vzduchem. Jde o nejmodernější zařízení svého druhu s propracovanou vnitřní technologií, která pomáhá všude tam, kde je třeba řešit dýchací potíže způsobené suchým ovzduším, poletujícím prachem a jinými škodlivinami vyskytujícími se v ovzduší. Pokojový digitální teploměr s vlhkoměrem Airbi Digit obdržíte ZDARMA jako dárek.

Airbi Prime je především velmi výkonný zvlhčovač vzduchu pracující na principu studeného odparu. Speciální odpařovací disky pomalým otáčením absorbují vodu a ventilátor fouká suchý vzduch přes tyto zvlhčené rotující disky. Zvlhčený vzduch je pak rozptylován do okolí. Díky přirozenému odparu, kdy se voda rozkládá na opravdu malé a lehké částice, dochází k lepšímu rozptýlení vodních mikročástic než je tomu u tradičních zvlhčovačů. Velkou výhodou je také fakt, že voda, která se přirozeně odpařuje, nezanechává viditelné stopy v podobě minerálních látek zachycených na nábytku, televizi apod.

Airbi Prime spotřebuje jen minimum energie a snadno se ovládá, neboť má zabudovaný hydrostat s jehož pomocí dokáže pravidelně kontrolovat a udržovat optimální vlhkost vzduchu v domácnosti (40-60%).

Model Prime toho však umí více – s pomocí vody jako přírodního filtru dochází k zachytávání nečistot vyskytujících se v ovzduší. Uživatele tohoto přístroje potěší nenáročnost údržby a především pak velmi nízké náklady na jeho provoz.

Aby nedocházelo k množení bakterií ve vodě, obsahuje Airbi Prime patentovaný filtr BSS (Bio-Silver Stone) a vnitřní rotační disky jsou opatřeny speciální antibakteriální úpravou eliminující množení bakterií. Díky tomu Prime zachytí až 99,9% bakterií vyskytujících se v okolním ovzduší a z přístroje tak vychází přirozeně čistý a zvlhčený vzduch.

Airbi Prime je vybaven Plasma systémem, což je unikátní technologie, diky které je možné útočit na viry šiřené vzduchem, rozkládat je a bránit tak jejich působení na lidský organismus. Tato technologie není závislá na filtračních systémech, ale používá pozitivnich (+) a negativnich iontů (-), které působí v celém prostoru místnosti a zvyšují tak šanci na skutečnou likvidaci virů.

Airbi Prime je ultra tichý (25-36 db) a mezi jeho další výhody patří energetická nenáročnost (pouze 7-15 W). Zařízení je možné používat v 5 pracovních režimech – automatický, vysoký výkon, střední výkon, nízký výkon, noční režim. Nechybí ani bezpečnostní funkce, která v případě nedostatku vody přístroj sama vypne a na ovládacím panelu upozorní uživatele pomocí blikající ikonky na nedostatek vody ve spodní části přístroje.

Technické parametry:

  • Kapacita vodní nádržky: 7 litrů
  • Emise páry: 300-450 ml/hod
  • Vzduchový výkon: 156 m3/hod
  • Určeno pro místnosti: max. 60 m2
  • Rozměry: 330 x 330 x 405 mm
  • Příkon: 7-15 W
  • Napětí, frekvence: 220-240 V, 50/60 Hz
  • Rychlostní režimy: nízký / střední / vysoký
  • Hlučnost: 25 db / 30 db / 36 db
  • Hmotnost: 6 kg

 

Technické parametry
Automatický režim ano + noční
Doporučený rozměr místnosti pro alergiky: 45 m2, běžný provoz: 60 m2
Dálkové ovládání ne
Hlučnost 25 - 36 dB
Indikátor výměny / údržby filtru ne
Inteligentní kompenzace teploty vzduchu ne
Ionizátor vzduchu ano
Max. vzduchový výkon 156 m3/h
Max. zvlhčovací výkon 450 ml/h
Nastavení intenzity zvlhčování ano
Objem nádrže 7 l
Ovládání přes mobilní telefon ne
Princip studený odpar
Příkon 7 - 15 W
Vestavěný regulátor vlhkosti ano
Změkčovací filtr (patrona) ne
Zvlhčovač ano
Časovač ne
Čidlo / Senzor kvality ovzduší ne
Váha 6,00 kg
Rozměry (v x š x h) 405,00 mm x 330,00 mm x 330,00 mm

Recenze produktu: Čistička a zvlhčovač vzduchu Airbi Prime + teploměr s vlhkoměrem Airbi Digit ZDARMANa tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Čistička a zvlhčovač vzduchu Airbi Prime + teploměr s vlhkoměrem Airbi Digit ZDARMA můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2019