Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení

Kompresorový inhalátor s prostorem pro příslušenství Laica NE 2012

Kompresorový inhalátor s prostorem pro příslušenství Laica NE 2012

Klikněte pro zvětšení
Inhalátor pomáhá zlepšovat dýchání dětem i dospělým. Kompresorová technologie je velice účinná a poradí si se všemi typy léčiv. Proud vhání inhalov ... celý popis
Dostupnost: 2 - 3 dny
1 290 Kč
 
 
Kategorie:
Výrobce:
Laica
Záruka: 2 roky

Podrobné informace k produktu: Kompresorový inhalátor s prostorem pro příslušenství Laica NE 2012Inhalátor pomáhá zlepšovat dýchání dětem i dospělým. Kompresorová technologie je velice účinná a poradí si se všemi typy léčiv. Proud vhání inhalovanou látku přímo do nosu a krku, konzistence mlhy tak zasáhne všechny dutiny. Přístroj obsahuje dvě velikosti masky na obličej, pro děti i pro dospělé. Využívat jej tak může celá rodina. Ovládání je velmi snadné. Ošetření je rychlé, nemusíte tak mít strach, že by u něj děti nevydržely. Tento inhalátor má navíc uvnitř prostorný box, do kterého můžete schovat veškeré příslušenství.

Proč používat inhalátor?
Inhalační terapie účinně pomáhá při respiračních onemocněních, zánětech průdušnice a průdušek, astmatu, zánětu vedlejších dutin a alergiích. Přináší okamžitou úlevu při nachlazení, zmírňuje kašel a ulevuje podrážděné sliznici. Inhalátor je ideální pro domácí použití a domácí léčbu. Je vhodný pro děti i dospělé. Kompresorový (pístový) inhalátor vytváří proud vzduchu, který rozprašuje léčebnou tekutinu procházející tryskou a žene ji ven z přístroje. Kompresorový inhalátor dosahuje větších rozprašovacích výkonů než ultrazvukový a poradí si i s hustějšími léčivy. Všechny inhalátory Laica jsou vyrobeny v souladu s aktuálními evropskými normami platnými v oblasti bezpečnosti zdravotnických elektrických přístrojů k domácímu použití (norma EN 60601-1).

Všechny přístroje značky Laica spadající do kategorie péče o zdraví a péče o dítě splňují bezpečnostní požadavky Evropské direktivy. Jejich výroba prochází přísnou kontrolou bezpečnosti a kvality, stejně jako přísnou kontrolou procházejí všechny vstupní materiály. Je tak zajištěno zdraví Vás i Vašeho dítěte. Výrobky jsou navrženy v Itálii.

  • Inhalátor k domácímu použití s profesionálními výsledky
  • Technologie: kompresorová
  • Součástí balení: přístroj s prostorem pro příslušenství, maska pro děti, maska pro dospělé, nástavec na nos, nástavec na ústa, hadice, ampule na léčebný přípravek, filtry (výměna po každých 70 ošetřeních)
  • Napájení ze sítě
  • Rozměry produktu: 25,3 x 16,4 x 12,5 cm
  • Splňuje požadavky Evropské direktivy 93/42/EEC/

Recenze produktu: Kompresorový inhalátor s prostorem pro příslušenství Laica NE 2012Na tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Kompresorový inhalátor s prostorem pro příslušenství Laica NE 2012 můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2019