Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení

Čistička vzduchu Airnote Cleanaer s náplní Lavender

Čistička vzduchu Airnote Cleanaer s náplní Lavender

Klikněte pro zvětšení
Čistička vzduchu Airnote Cleanaer s náplní Lavender
Doprava zdarma
Nejmenší čistička, ale zároveň nejefektivnější pro alergiky. Odstraňuje alergeny, snižuje prašnost, pomáhá při astmatu, senné rýmě a dalších alergi ... celý popis
Dostupnost: 2 - 3 dny
3 249 Kč
 
 
Kategorie:
Výrobce:
Cleanaer
Záruka: 2 roky
Váha: 0,60 kg
Rozměry (v x š x h): 20,80 cm x 20,80 cm x 3,50 cm

Podrobné informace k produktu: Čistička vzduchu Airnote Cleanaer s náplní LavenderNejmenší čistička, ale zároveň nejefektivnější pro alergiky. Odstraňuje alergeny, snižuje prašnost, pomáhá při astmatu, senné rýmě a dalších alergiích. Odstraňuje bakterie a viry, odstraňuje pachy (cigaretový kouř, pachy po domácích zvířatech, pachy po vaření atd.). Působí také jako osvěžovač vzduchu.

Airnote ™ - Cleanaer je inovativní čistička vzduchu, která se liší od tradičních čističek vzduchu. Nová patentovaná technologie udává nový rozměr v čištění vzduchu. Svými rozměry výška 21 cm, šířka 4 cm, hloubka 4 cm patří mezi nejmenší čističku vzduchu na světě. Na vývoji se podílela Oxfordská univerzita ve spolupráci s Oxfordskou nemocnicí John Radcliffe.

Nezávislé testy prokázaly, že snižuje počet mikrobů ve vzduchu, což může snížit riziko infekce. Bylo vědecky dokázáno, že odstraní ze vzduchu až 99,9% různých chřipkových virů. Testovaná podle normy EN 14476: 2007-02 proti chřipkovému viru typu A H1N1 (prasečí chřipka).

Použití: domácí prostředí, kanceláře, hotely, restaurace, ordinace, čekárny, lékárny, školy, školky, fitness centra

  • netáhne vzduch do zařízení, ale odstraňuje problém úpravou ve vzduchu
  • místnost do 80m3 pročistí do 5 minut.
  • čistí vzduch v celé místnosti kolem vás a nejen v bezprostřední blízkosti
  • pracuje stejně dobře i při otevřených oknech.
  • čistička nevytváří žádný ozón
  • působí také jako osvěžovač vzduchu
  • kapalinový roztok v náplni je vyroben z přísad, které se používají v inhalátorech při léčení astmatu, nezpůsobuje dráždění ani alergie.
  • zcela tichý chod
  • zničí 99,9% viru typu A H1N1 (prasečí chřipka)
  • odstraňuje bakterie

Princip čistění vzduchu:

Cleanaer™ pracuje na základě elektrostatického principu. Prostor místnosti se pročišťuje tím, že zařízení uvolňuje v krátkých 3 minutových intervalech do ovzduší miliony kapalných iontů (Liquid-ions) po dobu 24 hodin. Tyto drobné kapalné ionty, prostým okem nezachytitelné, cirkulují ve vzduchu a vyhledávají nežádoucí částice. Kapalné ionty přitahují nečistoty ze vzduchu a navazují je na sebe, nečistoty se pak zachytávají na plochách a stávají se neaktivními. Nepřetržité uvolňování kapalných iontů zabezpečuje stálý oběh, který zamezuje výskytu nových částic, např. i při kýchnutí! Testy prokázaly, že v okamžiku, kdy jsou nežádoucí částice ve vzduchu zachyceny, drží se při zemi a necirkulují. Proud vzduchu v místnosti pronikne všude, kapalné ionty se proto dostanou do každého kouta a během pěti minut mohou pokrýt plochu až 80 m3. Vzhledem k velikosti kapalných iontů má na ně gravitace jen velmi malý vliv, proto se nakonec usazují na všechny exponované plochy. Tato unikátní technologie neustále čistí prostředí, které vás obklopuje, a chrání tak místnost před nenadálým výskytem nových nežádoucích částic a mikrobů.

Doporučená velikost místnosti a životnost náplně:

Tři polohy nastavení:

I. - kolem 20m² (životnost náplně cca 90 dní při 24 hodinovém provozu, 180 dní/ 12 hod. provozu)

II. - Kolem 40m² (životnost náplně cca 60 dní při 24 hodinovém provozu, 120 dní/ 12 hod. provozu)

III. - Kolem 60m², doporučená velikost místnosti pro alergiky je 30m² (životnost náplně cca 30 dnů při 24 hodinovém provozu, 60 dní/ 12 hod. provozu)

 

Technické parametry
Doporučený rozměr místnosti 30 m2
Typ filtru elektrostatický
Váha 0,60 kg
Rozměry (v x š x h) 20,80 cm x 20,80 cm x 3,50 cm

Recenze produktu: Čistička vzduchu Airnote Cleanaer s náplní LavenderNa tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Čistička vzduchu Airnote Cleanaer s náplní Lavender můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2019