Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení

Stojanový ventilátor Stadler Form Charly Stand

Stojanový ventilátor Stadler Form Charly Stand

Klikněte pro zvětšení
Stojanový ventilátor Stadler Form Charly Stand Stojanový ventilátor Stadler Form Charly Stand
Doprava zdarma
AKCE
Stojanový ventilátor Stadler Form Charly stand. Vytvořte si v kanceláři a doma ideální teplotní podmínky i v létě. Pokud nechcete klimatizaci a ošk ... celý popis
Dostupnost: 2 - 3 dny
Běžná cena:
5 490 Kč
, Ušetříte 500 Kč (9%)

4 990 Kč
 
 
Kategorie:
Výrobce:
Stadler Form
Záruka: 2 roky

Podrobné informace k produktu: Stojanový ventilátor Stadler Form Charly StandStojanový ventilátor Stadler Form Charly stand. Vytvořte si v kanceláři a doma ideální teplotní podmínky i v létě. Pokud nechcete klimatizaci a ošklivé plastové ventilátory se vám jednoduší nelíbí, je výbornou volbou designový ventilátor značky Stadler Form.

Model Charly Floor nabízí vysoký výkon v kombinaci s kompaktními rozměry. Do místnosti přitom fouká chladivý vzduch s obrovskou silou až 6 000 m³ za hodinu, díky čemuž kvalitně distribuuje vzduch do místností o velikosti až 50 m². Skvěle se tak hodí i do skutečně velkých obývacích pokojů a kanceláří.

Rovnoměrnou distribuci vzduchu pak střeží funkce oscilace, která zajišťuje stejnoměrný rozptyl studeného vzduchu na horizontální úrovni. Designér spotřebiče, Matti Walker, přitom kladl důraz na to, aby byl ventilátor co nejflexibilnější, a proto je umožněno regulovat vertikální sklon vrtule. Směr foukání vzduchu si díky tomu nastavíte přesně tak, jak vám vyhovuje.

Luxusní pocit z ventilátoru navíc zdůrazňuje i využití prémiových materiálů – například podstavec ze zinku nebo horní část z ušlechtilé oceli a kvalitního hliníku. Masivní základna je navíc pojistkou, že je Charly maximálně stabilní i při vysokém výkonu.

Ačkoli je Charly velký silák, v otázce hlučnosti jej můžeme označit jako „tichošlápka“. Přes špičkový výkon je totiž díky kvalitní konstrukci až překvapivě tichý, neboť i při nejvyšší zátěži hlučnost nepřesahuje 56 dB, což je hlasitost odpovídající slabému dešti.

  • Příkon: 60 W
  • Hlučnost: 31 do 45 dB
  • Rozměry: 480 x 1410 x 275 mm
  • Hmotnost: cca. 6.9 kg
https://www.youtube.com/watch?v=CzsQBS-nNP0

Recenze produktu: Stojanový ventilátor Stadler Form Charly StandNa tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Stojanový ventilátor Stadler Form Charly Stand můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2019