Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení

HEPA filtr pro Avair Oxygen mini

HEPA filtr pro Avair Oxygen mini

Klikněte pro zvětšení
HEPA filtr pro Avair Oxygen mini
HEPA filtr pro Avair Oxygen mini. Nejdokonalejší filtr pro čistění vzduchu je masivní HEPA systém neboli HEPA filtr (High Efficiency Particularte A ... celý popis
Dostupnost: 2 - 3 dny
1 190 Kč
 
 
Kategorie:
Výrobce:
Avair
Záruka: 2 roky

Podrobné informace k produktu: HEPA filtr pro Avair Oxygen miniHEPA filtr pro Avair Oxygen mini. Nejdokonalejší filtr pro čistění vzduchu je masivní HEPA systém neboli HEPA filtr (High Efficiency Particularte Air).

Tyto filtry byly vyvinuty v NASA pro ochranu osob před radioaktivními částicemi. Jejich speciální složení zajišťuje nejen jejich účinnost, ale i dlouhou životnost, kde i při jejich úplném naplnění nedojde k úniku kontaminovaných částic. Jejich úžasné schopnosti zaručují takřka 100%ní filtraci vzduchu neboť z každých 10.000 částic od velikosti 0.3 mikronů propustí pouze 3 částice.
 
Hovoří se tedy o účinnosti 99,97%. U těchto filtrů je důležitá absorpční plocha, měla by být dostatečně masivní. V přepočtu na 0,1m2 filtru připadá 1 m2 filtrované plochy.

 Příklad: místnosti o ploše 25 m2 odpovídá filtrační plocha filtru 2,5m2. HEPA dokáže odfiltrovat ze vzduchu nejen nejjemnější prach, ale i viry, výkaly roztočů, spory plísní, vázané částice kouře a smogu. Zlepší domácí prostředí, snižuje negativní zatížení organismu a ani prach již nebudete muset utírat tak často.

Recenze produktu: HEPA filtr pro Avair Oxygen miniNa tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

HEPA filtr pro Avair Oxygen mini můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2019