Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení

Čistička vzduchu AirFree Fit

Čistička vzduchu AirFree Fit

Klikněte pro zvětšení
Doprava zdarma
Model ArFree Fit je malý rozměry, ale velký schopností čistič vzduch v místnosti. Je možné ho namontovat na zeď a ušetřit tím místo na podlaze. Nov ... celý popis
Dostupnost: SKLADEM (1 ks)
3 899 Kč
 
 
Kategorie:
Výrobce:
AirFree
Záruka: 2 roky

Podrobné informace k produktu: Čistička vzduchu AirFree FitModel ArFree Fit je malý rozměry, ale velký schopností čistič vzduch v místnosti. Je možné ho namontovat na zeď a ušetřit tím místo na podlaze. Nová technologie Airfree využívající teplo na čištění vzduchu. Nemá žádné vedlejší účinky, nevyzařuje žádné emise, žádné ióny a nevytváří žádné nové částice. Airfree® lze používat ve všech domácnostech a kancelářích.

Nová technologie Airfree využívající teplo na čištění vzduchu. Nemá žádné vedlejší účinky, nevyzařuje žádné emise, žádné ióny a nevytváří žádné nové částice. Airfree® lze používat ve všech domácnostech a kancelářích. Bez přerušení, hluku nebo znečištění soustavně čistí ovzduší. Efektivně ničí vzdušné spóry plísní bakterie, ozón, viry, roztoče,alergeny a další vzdušné nečistoty až do vše až do výše 99%. Tyto mikroskopické organismy jsou jednoduše eliminované v keramickém jádře Airfree. Teplota uvnitř kapilár keramického jádra je mnohem vyšší než je potřeba k jejich spálení a je Vaším největším pomocníkem při prevenci dýchacích potíží. Kompletně tichý přístroj vyznačující se nízkou spotřebou energie.

Základními složkami všech živých organismů jsou uhlík, kyslík a dusík. Produkty Airfree vytváří teploty 200º C . Při těchto teplotách by měly všechny základní složky podléhat spálení, jehož výsledkem je uvolěnění CO2(stejný vedlejší produkt, jako naše dýchání) a vody. Některé částice uhlíku (nebo prachu) tento proces moh ou překonat nespálené. Pokud by v ovzduší setrvaly nezničené alergeny i po procesu spalování, tyto alergeny prošly denaturacií, procesem vyúsťujícím ve změnu komformity a ztrátu funkce. Chceme poznamenat, že mluvíme o reakcích na mikrospické úrovni, takže samotný proces ani jeho výsledné produkty nezaznamenáme, takže v tomto případě není nutné se starat o údržbu zařízení.

  • Čistá a šetrná technologie k životnímu prostředí
  • Nová technologie Airfree využívající teplo na čištění vzduchu. Nemá žádné vedlejší účinky, nevyzařuje žádné emise, žádné ióny a nevytváří žádné nové částice. Airfree® lze používat ve všech domácnostech a kancelářích.
  • Absolutně bezúdržbová čistička vzduchu, protože díky patentované a exkluzivní TSS™ technologii nevyžaduje žádné filtry na výměnu.
  • Rychly výkon - mikroorganizmy začíná redukovat 15 minut po startu    
  • Malý a přenosný
  • Vítězný design   
  • Bez ozónu a iontů

Nová technologie Airfree využívá teplo na čištění vzduchu. Nemá žádné vedlejší účinky, nevyzařuje žádné emise, žádné ióny a nevytváří žádné nové částice. Airfree® lze používat ve všech domácnostech a kancelářích. Bez přerušení, hluku nebo znečištění soustavně čistí ovzduší.

AirFree eliminuje bakterie a viry. Na rozdíl od jiných čističek ovzduší na trhu, Airfree® je účinnější při eliminaci malých mikroorganismů, které jsou prouděním vzduchu hnané do jeho vyhřátého keramického jádra.

Tyto mikroskopické organismy jsou jednoduše eliminované v keramickém jádře Airfree. Teplota uvnitř kapilár keramického jádra je mnohem vyšší než je potřeba k jejich spálení a je Vaším největším pomocníkem při prevenci dýchacích potíží.

Airfree eliminuje mikroorganismy ve vzduchu včetně houbových spór. Eliminace spór snižuje pravděpodobnost vytvoření nových kolonií a postupně snižuje počet spór a hub.

Redukce plísní v prostředí způsobí snížení počtu roztočů závislých na plísních. Airfree také ničí škodlivé toxin a houby, které roztoči uvolňují ve výkalech a tak spouští alergickou reakci.

Airfree  redukuje všechny druhy organického zápachu v atmosféře včetně tabákového zápachu.

AirFree lze používat ve vestavěné skříňové komoře, pokud má alespoň 10m³*. Airfree® by neměla být umístěna pod poličkami nebo založená, protože to snižuje její účinnost.

AirFree lze používat v klimatizované místnosti

Lehká indikace provozu. Stačí zkontrolovat horní část. Pokud je teplá, Vaše Airfree stále funguje.

Airfree musí být zapojené v jedné místnosti 24 hodin denně. Patentovaná technologie Airfree pracuje postupně a její cyklus se nesmí přerušit . Přemisťování z jedné místnosti do druhé způsobí opětovnou kontaminaci místnosti. Čas potřebný na opětovnou dekontaminaci místnosti bude přibližně stejný jako tomu bylo při předešlém zapojení.

AirFree nevyvolává změny ve vlhkosti pokoje

Kapacita: 16 m²
Spotřeba energie: 33 W
Napájení: 220 - 240V
Rozměry:  15,5cm x 30,5 x 9 cm
Hlučnost: úplně tichý chod
Hmotnost: 0,7 kg
Anti-stress světlo: ano
Uchycení: montáž na zeď

https://www.youtube.com/watch?v=BbLg0gGni30

Recenze produktu: Čistička vzduchu AirFree FitNa tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Čistička vzduchu AirFree Fit můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2019