Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení / Registrace

Alkohol tester online

Pomocí tohoto alkohol testeru můžete zjistit míru alkoholu online

Stupeň 1: Malý úsměv, nejistota u cizích, flirtování s číšnicí, vyhledávání "psychologického rohu" (zády ke zdi).

Stupeň 2: Širší úsměv, nekontrolovatelný tik obočí, pravidelnější chození na toaletu, vynechávání mytí rukou, vizuální i hmatové zkoušky penisu u mužů, autosexualita v začátcích vyjádřena hlazením sama sebe.

Stupeň 3: Šarm v začátcích, první sbližování s opačným pohlavím, větší sebevědomí, zápach z úst.

Stupeň 4: První problémy s rovnováhou, jazyk ještě pod kontrolou, intonace mírně nejasná, náhlé umění 17 cizích jazyků, první převrhnutí věcí na stole.

Stupeň 5: Člověk začíná být velmi přítulný, žádné problémy s objímáním osob stejného pohlaví, nápadné fixování na primární pohlavní orgány, žaludek začíná rebelovat, žaludeční kyselina v krku, slina opouští ústa.

Stupeň 6: Spaní též možné i na lavici v parku, maximální hlad, filosofování o domácí politice, hluboké přátelství s parkovacími hodinami, bez orientace, diskuse s bankomatem.

Stupeň 7: Ztráta mateřského jazyka spojena s problémy ovládat obsah žaludku, velikášství v začátcích, dosažení maximální atraktivity u druhého pohlaví.

Stupeň 8: Nekontrolovatelné močení, úplná ztráta paměti, jazyková část mozku ztratila funkci.

Stupeň 9: Pohlavní styk se psem ze stupně 8, pak odveden policií nebo sousedem nebo ambulancí. Každopádně nakažení neznámou pohlavní nemocí.

Stupeň 10: Nebyl nikým dosažen, neexistují autorizované popisy.

Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2019