Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení / Registrace

Stojanový ventilátor Stadler Form Charly Stand

Stojanový ventilátor Stadler Form Charly Stand

Klikněte pro zvětšení
Stojanový ventilátor Stadler Form Charly Stand Stojanový ventilátor Stadler Form Charly Stand
SLEVA 2% PŘI REGISTRACI
Doprava zdarma
AKCE
Stojanový ventilátor Stadler Form Charly stand. Vytvořte si v kanceláři a doma ideální teplotní podmínky i v létě. Pokud nechcete klimatizaci a ošk ... celý popis
Dostupnost: 2 - 3 dny
Běžná cena:
5 490 Kč
, Ušetříte 500 Kč (9%)

Výše slevy při registraci:
82 Kč

4 990 Kč
 
 
Kategorie:
Výrobce:
Stadler Form
Záruka: 2 roky

Podrobné informace k produktu: Stojanový ventilátor Stadler Form Charly StandStojanový ventilátor Stadler Form Charly stand. Vytvořte si v kanceláři a doma ideální teplotní podmínky i v létě. Pokud nechcete klimatizaci a ošklivé plastové ventilátory se vám jednoduší nelíbí, je výbornou volbou designový ventilátor značky Stadler Form.

Model Charly Floor nabízí vysoký výkon v kombinaci s kompaktními rozměry. Do místnosti přitom fouká chladivý vzduch s obrovskou silou až 6 000 m³ za hodinu, díky čemuž kvalitně distribuuje vzduch do místností o velikosti až 50 m². Skvěle se tak hodí i do skutečně velkých obývacích pokojů a kanceláří.

Rovnoměrnou distribuci vzduchu pak střeží funkce oscilace, která zajišťuje stejnoměrný rozptyl studeného vzduchu na horizontální úrovni. Designér spotřebiče, Matti Walker, přitom kladl důraz na to, aby byl ventilátor co nejflexibilnější, a proto je umožněno regulovat vertikální sklon vrtule. Směr foukání vzduchu si díky tomu nastavíte přesně tak, jak vám vyhovuje.

Luxusní pocit z ventilátoru navíc zdůrazňuje i využití prémiových materiálů – například podstavec ze zinku nebo horní část z ušlechtilé oceli a kvalitního hliníku. Masivní základna je navíc pojistkou, že je Charly maximálně stabilní i při vysokém výkonu.

Ačkoli je Charly velký silák, v otázce hlučnosti jej můžeme označit jako „tichošlápka“. Přes špičkový výkon je totiž díky kvalitní konstrukci až překvapivě tichý, neboť i při nejvyšší zátěži hlučnost nepřesahuje 56 dB, což je hlasitost odpovídající slabému dešti.

  • Příkon: 60 W
  • Hlučnost: 31 do 45 dB
  • Rozměry: 480 x 1410 x 275 mm
  • Hmotnost: cca. 6.9 kg
https://www.youtube.com/watch?v=CzsQBS-nNP0

Recenze produktu: Stojanový ventilátor Stadler Form Charly StandNa tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Stojanový ventilátor Stadler Form Charly Stand můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2018