Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení

Vložky do bot silikonové siliSan

Vložky do bot silikonové siliSan

Klikněte pro zvětšení
Perforované silikonové vložky siliSan tlumí nárazy při chůzi a zároveň udržují dobrou stabilitu nohy.  Jsou vhodné ke každodennímu používání, ... celý popis
Dostupnost: 4 - 6 dní

*
Velikost:
 

399 Kč
 
 

Podrobné informace k produktu: Vložky do bot silikonové siliSanPerforované silikonové vložky siliSan tlumí nárazy při chůzi a zároveň udržují dobrou stabilitu nohy.  Jsou vhodné ke každodennímu používání, snadno se udržují a jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu.

Anatomicky tvarované, velikostně přizpůsobitelné silikonové vložky do obuvi se změkčenými polštářky v oblasti metatarzofalangeálních kloubů (MFK) a patní oblasti. Perforace vložek částečně odvádí pot z povrchu vložek. Elasticitou se reguluje rozdělení tlaku tělesné hmotnosti na chodidlo. Rovnoměrné rozdělení tlaku a absorpce nárazů zmírňují, popř. odstraňují bolestivé stavy. Na menší velikost lze vložku upravit zastřižením nůžkami ve špičce. Balení: 1 pár.

Indikace: výrazné metatarzalgie (s lokální plantární hypekeratózou i bez ní, příčně plochá noha, doléčení po operaci, revmatoidní artritida kloubů prstů a přednoží.

S M L XL XXL velikost-nohy
37-38 39-40 41-42 43-44 45-46 velikost-nohy [cm]

 

Recenze produktu: Vložky do bot silikonové siliSanNa tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Vložky do bot silikonové siliSan můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2019