Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení / Registrace

Laserový odstraňovač chloupků Rio Go Laser Hair Remover

Laserový odstraňovač chloupků Rio Go Laser Hair Remover

Klikněte pro zvětšení
SLEVA 2% PŘI REGISTRACI
Doprava zdarma
Epilace přístrojem Go Laser funguje na principu laserového paprsku, který je vyslán do vlasového folikulu a díky značné koncentrované energii jej t ... celý popis
Dostupnost: 2 - 3 dny
Výše slevy při registraci:
182 Kč

10 999 Kč
 
 
Kategorie:
Výrobce:
Rio Beauty
Záruka: 2 roky

Podrobné informace k produktu: Laserový odstraňovač chloupků Rio Go Laser Hair RemoverEpilace přístrojem Go Laser funguje na principu laserového paprsku, který je vyslán do vlasového folikulu a díky značné koncentrované energii jej trvale zbaví funkce, aniž by byla ovlivněna okolní pokožka. Výsledkem je trvalá epilace ošetřeného místa. Laserová epilace je uživatelsky jednoduchá a je aplikovatelná na nechtěné chloupky na těle i na obličeji.


Kůže a chloupky obsahují přírodní pigment nazývaný melanin. Množství melaninu v pokožce je hlavním faktorem určujícím barvu pleti a také faktorem zodpovědným za efekt opálení, když je pokožka vystavena slunečnímu záření. Jak kůže, tak i vlasové folikuly obsahují různé koncentrace melaninu.

Lasery pracují na principu vysílání intenzivního světelného paprsku o určité vlnové délce. Přístroj Go Laser pracuje s vlnovou délkou selektivně zacílenou na melanin ve vlasovém folikulu a způsobuje, že vlasový folikul pohltí laserem vyzářenou energii.
Pohlcená energie zapříčiní prudké zahřátí vlasového folikulu. Vzniklé teplo pak zničí buňky zodpovědné za růst vlasu či chloupku. Je-li dosaženo dostatečné teploty, folikul je trvale zbaven své funkce, což pak vyústí v trvalou epilaci takto ošetřeného místa. Kůže zůstává nedotčena, neboť je pro světlo v tomto rozsahu vlnových délek v podstatě průsvitná.

Aplikace na folikul je možná pouze za těch okolností, že je v něm chloupek přítomen, a pokud je právě v aktivní růstové fázi, je to předpoklad dosažení nejlepších výsledků epilace. Pro trvalou epilaci se doporučuje šest aplikací v průběhu šesti měsíců. Nepoddajné chloupky mohou vyžadovat ještě příležitostná vylepšovací ošetření.

Vlastnosti:

  • klinicky testováno
  • výrazné omezení růstu chloupků
  • 808nm pulzní laser

Laserová epilace není vhodná pro následující odstíny pleti nebo typy chloupků:

  • afro-karibské nebo tmavé typy pleti – koncentrace melaninu v pokožce je příliš vysoká
  • bílé nebo šedivé chloupky – není v nich dostatečné množství melaninu

Režimy epilace se při každém ošetření postupně zaměřují na jednotlivé chloupky.

  • režim autodetekce - více chloupků
  • režim epilace jednotlivých chloupků - jeden chloupek

Jaké pocity byste měli očekávat?
Můžete pociťovat ošetřování jednotlivých chloupků, srovnatelné s lehkým píchnutím špendlíkem, a mírné zahřátí ošetřovaného místa. Většina lidí nicméně necítí nic.

Jak často mohu ošetření opakovat?
Pokud nejsou vlasový folikul nebo okolní pokožka zarudlé, bolestivé nebo zanícené, lze epilaci opakovat po 24 hodinách. Většina lidí počká s další epilací 3–4 týdny, aby bylo zřejmé, které chloupky se ztratily a které vyrůstají znovu. Načasování následných ošetření není rozhodující. Vyberte si dobu, jaká vám vyhovuje. Vyhněte se nadměrnému ošetřování jednoho
a téhož místa v krátkém čase. Může to způsobit zarudnutí a otok.

https://www.youtube.com/watch?v=7LF0H36B4XI

Recenze produktu: Laserový odstraňovač chloupků Rio Go Laser Hair RemoverNa tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Laserový odstraňovač chloupků Rio Go Laser Hair Remover můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2018