Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení / Registrace

Přístroj na zpevnění krku a brady Rio 60 Second Neck Toner purple

Přístroj na zpevnění krku a brady Rio 60 Second Neck Toner purple

Klikněte pro zvětšení
SLEVA 2% PŘI REGISTRACI
AKCE
Přístroj na zpevnění krku a brady pro zlepšení kvality pokožky. Snadné cílené vytvarování brady a krku pouze za několik minut denně. Jemné EMS (ele ... celý popis
Dostupnost: 2 - 3 dny
Běžná cena:
1 899 Kč
, Ušetříte 200 Kč (11%)

Výše slevy při registraci:
28 Kč

1 699 Kč
 
 

Podrobné informace k produktu: Přístroj na zpevnění krku a brady Rio 60 Second Neck Toner purplePřístroj na zpevnění krku a brady pro zlepšení kvality pokožky. Snadné cílené vytvarování brady a krku pouze za několik minut denně. Jemné EMS (elektro-svalová stimulace) impulsy udělají všechnu práci za vás, vytvarují podpěrné svalstvo, zvýší cirkulaci a vylepší profil vašeho krku. Ucítíte účinky ihned po použití a uvidíte výsledky po několika dnech.

Jak přístroj používat:
Dříve než začnete, musíte VŽDY provést test vodivosti na nenápadné oblasti kůže na možnou kožní reakci.
Počkejte 24 hodin. Pokud se objeví reakce, přístroj nepoužívejte.
Je důležité aplikovat dostatečné množství vodivého gelu na zlaté kontakty.
Bez gelu ucítíte silné kontrakce a ošetření může být bolestivé.
Je důležité aplikovat dostatečné množství vodivého gelu na zlaté kontakty. Přístroj zapněte a tlačítky si určijte intenzitu cvičení.

Programy:
60 sekundový toner má 16 úrovní intenzity výkonu a 3 programy cvičení. Nejlepších výsledků dosáhnete střídáním programů.
Doporučujeme použití programu 1 první den, poté program 2 druhý den, poté program 3 třetí den, poté zpět na program 1 na čtvrtý den, atd.
Přístroj vždy začíná na programu 1. Pro volbu jiného programu opakovaně krátce stiskněte tlačítko Mode/On/Off. Kontrolka dvakrát blikne k indikaci programu 2, nebo blikne 3 krát pro indikaci programu 3. Výkon je po každé změně programu na nejnižší úrovni.

PROGRAM 1 - ZPEVNĚNÍ
Rytmické kontrakce svalů k osvěžení svalů s krátkým intervalem mezi každým pulzem. Kontrakce svalů trvají 2 sekundy a následně je 3 sekundová pauza.

PROGRAM 2 - POSÍLENÉ ZPEVNĚNÍ
Nabízí prodloužené kontrakce svalů s předprogramovanou změnou intenzity pro maximalizaci cvičení. Prodloužená kontrakce trvá 9 sekund a poté je 4 sekundová pauza.

PROGRAM 3 - TVAROVÁNÍ
Rychlá stimulace k simulaci hloubkové masáže. Pulsní masáž trvá 5 sekund, poté je 3 sekundová pauza.

Oblasti léčby:
OBLAST OŠETŘENÍ 1
S oběma kontakty dotýkající se kůže, umístěte přístroj pod bradu. Neudělejte Adamovu bradku. Držte přístroj v pozici 60 sekund.
OBLAST OŠETŘENÍ 2
S kontakty dotýkajícími se kůže, umístěte přístroj pod bradu směrem vlevo, do blízkosti, kde ucítíte puls. Držte přístroj v pozici 60 sekund.
OBLAST OŠETŘENÍ 3
S kontakty dotýkajícími se kůže, umístěte přístroj pod bradu směrem vpravo, do blízkosti, kde ucítíte puls. Držte přístroj v pozici 60 sekund.

  • přístroj na zpevnění krku a brady
  • zlepšuje kvalitu pokožky
  • 3 programy
  • 85 ml vodivého gelu
  • 9V baterie
  • barva: fialová

Recenze produktu: Přístroj na zpevnění krku a brady Rio 60 Second Neck Toner purpleNa tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Přístroj na zpevnění krku a brady Rio 60 Second Neck Toner purple můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2018