Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení / Registrace

Parní čistič ruční Ariete Vapori 4139

Parní čistič ruční Ariete Vapori 4139

Klikněte pro zvětšení
SLEVA 2% PŘI REGISTRACI
Parní čistič s kapacitou hliníkové nádržky 250 ml. Výkon: 900 W. Tlak 3,5 baru a doba nepřetržitého provozu přes 20 min. Doba zahřívání: 2-3 minuty ... celý popis
Dostupnost: 2 - 3 dny
Výše slevy při registraci:
31 Kč

1 899 Kč
 
 
Kategorie:
Výrobce:
Ariete
Záruka: 2 roky

Podrobné informace k produktu: Parní čistič ruční Ariete Vapori 4139Parní čistič s kapacitou hliníkové nádržky 250 ml. Výkon: 900 W. Tlak 3,5 baru a doba nepřetržitého provozu přes 20 min. Doba zahřívání: 2-3 minuty. Délka napájecího kabelu: 5 m, kapacita nádržky na čistící prostředek: 50 ml.

Vaporì Jet je přenosný parní čistič, ideální na odstraňování nejodolnějších nečistot. Je lehký, praktický, snadno ovladatelný a multifunkční. Víceúčelový ruční parní čistič je určený pro hloubkové čištění celé řady různých povrchů: dlaždičky, radiátory, sprchy, matrace či čalounění. Kompaktní velikost a praktický popruh na rameno zabezpečují, že je extrémně jednoduchý a prakticky uchopitelný a taktéž umožňuje vyčištění těžce dostupných míst v domácnosti. Kromě dobře vypadajícího designu má tento ruční parní čistič též možnost použití detergentů: inovativní zařízení, které  umožňuje maximální odstranění špíny zkombinováním 2 "zbraní" - zefektivňuje parní čištění přidáním pár kapek detergentu. Výběrem funkce pomocí speciálního ovládání na rukojeti vstříkne detergent ze speciální nádržky na velmi odolné skvrny před vydáním páry. Parní čistič tak kombinuje sílu 100° horké páry podpořené možností čištění čisticími prostředky, čímž odstraňuje i těžko odolné skvrny.

Pára je nejlepší čisticí prostředek přírody
Použití přístroje s 100°C horkou vodou na odstranění špíny a nečistot bez chemicky agresivních látek. Síla páry spočívá v její schopnosti dezinfekce, zbavení zápachu a vyčištění jakéhokoliv povrchu rychlejším způsobem, než je tomu u tradičních způsobů čištění.

Společnost Ariete byla vždy průkopníkem v oblasti čištění párou a je držitelem tří patentů na skutečně revoluční produkty. Jde o the Vaporì, Steam Mop a pull-along Steam Cleaner, který kombinuje sílu páry s možností přidání čisticího prostředku pro maximální hygienu.

Síla páry a zaručená hygiena!
Nejčastější příčinou podráždění, infekcí a alergických reakcí jsou patogenní prvky, které nejsou viditelné pro lidské oko, jako jsou například plísně, viry a bakterie. Chřipkový virus může přežít 48 a více hodin mimo tělo, na rukojetích dveří, na podlaze nebo jiných površích v domácnosti. Pára je zabíjí již při kontaktu. Viry se šíří v domácím prostředí, ale s výrobky od Ariete je možné se tomu snadno vyhnout. Konstantní teplo páry, s teplotou více než 100 ° C zabíjí parazity a odstraňuje pachy mnohem účinnějším způsobem, než tradiční kbelík a mop. Parní čištění dezinfikuje a osvěžuje psí pelechy, klece, akvária a všechny prostředí, kde žijí vaši domácí mazlíčci. Jedno z pěti dětí má dýchací potíže v průběhu prvních dvou let života. 90% těchto případů je reakcí na výkaly prachových roztočů, které jsou tak malé, že se mohou snadno šířit v ovzduší našich domácností a vniknout do dětských plic. Zatímco vysavač ničí jen 56% prachových roztočů, parní čistič jich ničí více než 95%. Parní čističe umožňují vám a vašim dětem spát lépe a v naprostém bezpečí.

Jak parní čistič funguje?
Po nalití vody do bojleru se voda ohřívá na více než 130° C, už v hadici nebo v trysce se teplota snižuje na 100° C a při vypuzení páry ven z přístroje dochází k rozptýlení částeček, které se promíchávají se studeným vzduchem, čímž dochází k prudkému ochlazení. Ve vzdálenosti cca 40 cm od výstupu má pára bezpečných 50° C. Stále je to však více než při běžném mytí. A v čem tedy spočívá tajemství efektivity čištění parním čističem? Za vším hledej fyziku … Voda v plynném skupenství dokáže efektivněji narušit strukturu špíny a mastnoty a v kombinaci s působením tlaku a vysoké teploty je čištění parním čističem jednodušší, efektivnější a při vynechání chemických prostředků i ekologičtější.

Výhody parního čištění
1.) Žádné chemické látky
S použitím pouze jedné nádobky s vodou a síly páry není potřeba škodlivých chemických látek pro získání dokonalé čistoty. To znamená, že v domácnosti nebudou žádné zbytkové stopy chemikálií nebo silných zápachů, které by mohly rušit vás a vaši rodinu.

2.) Pohodlí
Rychlý ohřev, nádržka na vodu využitelná pro nepřetržité použití a praktická řešení na její umístění zpět, to vše dělá čištění podlah a povrchů mnohem jednodušší a příjemnější než tradiční použití koštěte a kbelíku. Snadno použitelné pro hloubkové čištění, na důkladné vyčištění místnosti, nebo na kompletní vyčištění domácnosti.

3.) Hygiena
Pára se tvoří při teplotě 100° C. Povrchy jsou hygienicky nezávadné a voňavé. Viry, mikroorganismy a bakterie jsou odstraněny již při prvním kontaktu. Výsledkem je přirozená čistota, efektivní a ideální pro ty, kteří trpí alergiemi a na zajištění zdraví dětí.

4.) Výkon
Vysoký tlak páry je vytvářen na odstranění i těch nejodolnějších nečistot během několika sekund. Odstraňuje nečistoty z jakéhokoli povrchu: jako jsou dlaždice, nerezová ocel a lesklé povrchy.

Příslušenství:

  • kartáč na tkaniny
  • 90 ° tryska
  • kulatý kartáček
  • stěrka (ideální pro čištění oken)
  • trychýř
  • odměrka
  • ramenní popruh
  • výkon: 900 W
  • délka napájecího kabelu: 5 m
  • bezpečnostní uzávěr

Recenze produktu: Parní čistič ruční Ariete Vapori 4139Na tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Parní čistič ruční Ariete Vapori 4139 můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2018