Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení

Ionic-Care Triton X6 set 2 ks (stříbrná+černá)

Ionic-Care Triton X6 set 2 ks (stříbrná+černá)

Klikněte pro zvětšení
Doprava zdarma
AKCE
Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 využívá nejosvědčenější koncepci domácích čističek vzduchu na světě. Čistička vzduchu Ionic-CARE Tr ... celý popis
Dostupnost: SKLADEM (1 ks)
Běžná cena:
6 980 Kč
, Ušetříte 400 Kč (6%)

6 580 Kč
 
 
Kategorie:
Výrobce:
Ionic-CARE
Záruka: 2 roky

Podrobné informace k produktu: Ionic-Care Triton X6 set 2 ks (stříbrná+černá)Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 využívá nejosvědčenější koncepci domácích čističek vzduchu na světě. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je nejúčinější čistička vzduchu s vestavěným ionizátorem. Čištění dosahuje účinnosti 90-96 %. Pracuje na principu elektronového větru a nečistoty zachytává na elektrostatický filtr, ten není potřeba nikdy vyměňovat. Care ionic triton vyčistí plochu až 75 m2. Velkou výhodou přístroje je fakt, že funguje naprosto nehlučně.
 
  • Čistička vzduchu Ionic-CARE® Triton X6 v sobě díky hi-tech technologiím kombinuje výkonnou čističku vzduchu a emitor vzdušných aniontů.
  • Čištění vzduchu s účinností 90-96% probíhá naprosto nehlučně a s nulovými náklady na výměnné filtry.  
  • Ionic-CARE vyčistí plochu až 75 m2
  • Cirkulaci vzduchu v přístroji totiž zajišťuje soustava elektrod, které pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž nahrazují zastaralé ventilátory.
  • Nečistoty jsou zachyceny na bezúdržbovém elektrostatickém filtru.
  • Na ploše 1.100 cm2 spolehlivě ulpí nejen polétavý prach ale i chemikálie, cigaretový kouř, pyly, srst a jiné alergeny, viry, bakterie, plísně a například i rozpadové prvky radonu.
  • Elektronika automaticky reguluje výkon a upozorní i na potřebu očistit filtr.

Prudký nárůst alergií, respiračních i onkologických onemocnění má podle předních lékařských kapacit příčinu i ve skutečnosti, že mnohem více času, než kdy dříve, trávíme v uzavřených prostorách. V moderních bytech nebo kancelářích přitom dýcháme vzduch, který na zdraví rozhodně nepřidá, dokáže zkrátit život i o několik roků a cítíme se v něm unavení a nervózní.

Vzduch v uzavřených místnostech, bytech a kancelářích bývá totiž až desetkrát toxičtější než ovzduší na ulici a až stokrát znečištěnější než vzduch v přírodě. Prachové mikročástice, smog, chemické výpary z umělých hmot a nábytku, bakterie, viry, spory plísní, výkaly všudypřítomných roztočů, to vše se v uzavřených prostorách koncentruje. Potom, zejména v chladnějších obdobích roku (podzim, zima), kdy méně větráme, působí tyto škodlivé látky na náš organizmus prakticky celý den. Největší část škodlivin přitom proniká do těla právě plícemi. Přes tenoučkou plicní sliznici totiž profiltrujeme neuvěřitelných 75.000 litrů vzduchu denně.

Aniž si to uvědomujeme, polovina z nás nějakým způsobem trpí SBS - Syndromem ne-zdravých budov (angl. Sick Building Syndrom).

  • Ten způsobuje řadu potíží od bolesti hlavy, nespavosti, snížené koncentrace, alergií, astmatu, akutních i chronických onemocnění plic, až po těžké deprese i rakovinu.
  • Moderní stavební materiály, utěsněná okna, běžící klimatizace, syntetické koberce, umělý nábytek, monitory, kopírky a dalších zhruba 20 vlivů dohromady vytváří uvnitř budov, tedy tam, kde trávíme 80% života, zdraví škodlivé prostředí!

Dárek je nápojová láhev pro široké využití - design Ionic-CARE.

Moderní elektrostatické filtry dokáží zachytit až 96% nečistot (měřeno na SZÚ Praha). Přitom mají tu výhodu, že je na rozdíl od klasických, není třeba nikdy měnit. Podle charakteru nečistot je buď stačí otřít vlhkým hadříkem, nebo v případě cigaretového kouře omýt vodou se saponátem. Interval čištění bývá 3 - 7 dní. Plocha nerezových elektrostatických filtrů je přes 1000 cm2 a mají doživotní záruku!

 
https://www.youtube.com/watch?v=5NHbB_vdkdk

Recenze produktu: Ionic-Care Triton X6 set 2 ks (stříbrná+černá)Na tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Ionic-Care Triton X6 set 2 ks (stříbrná+černá) můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2019