Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení / Registrace

Hydratační maska Rio Hydra-Masque

Hydratační maska Rio Hydra-Masque

Klikněte pro zvětšení
SLEVA 2% PŘI REGISTRACI
Doprava zdarma
Rio Hydra-Masque kombinuje elektricky vodivou hyaluronovou gelovou masku s aktivními mikroproudovými válečky, jejichž působením jsou účinné složky ... celý popis
Dostupnost: 2 - 3 dny
Výše slevy při registraci:
91 Kč

5 499 Kč
 
 
Kategorie:
Výrobce:
Rio Beauty
Záruka: 2 roky

Podrobné informace k produktu: Hydratační maska Rio Hydra-MasqueRio Hydra-Masque kombinuje elektricky vodivou hyaluronovou gelovou masku s aktivními mikroproudovými válečky, jejichž působením jsou účinné složky masky vpravovány do pokožky a přispívají k její intenzivní hydrataci i zpevňování. Přístroj zabraňuje klesání hladiny kyseliny hyaluronové v pokožce a zpomalování tvorby kolagenu. Pokožka pak přestává slábnout a vykazovat viditelné známky stárnutí. Tuto vyživující proceduru, po níž pleť zůstává oživená a plná energie, si rychle oblíbíte.

Galvanická terapie:
Galvanická technologie byla po celou řadu let používána v kosmetických salónech jako výkonný nástroj k potlačování známek stárnutí obličeje.
Iontoforéza: Mikroproudová terapeutická metoda, při níž jsou účinné látky vpravovány do pokožky na principu elektrolýzy.

Pleťovou kúru Hydra-Masque lze rozdělit na dvě vzájemně se doplňující kúry:
1. Hydra-Masque týdenní iontoforetická pleťová kúra
2. Procedura pro dodatečné zesílení účinku

Přístroj Hydra-Masque disponuje integrovanou funkcí detekce pokožky. Galvanická technologie bude fungovat jedině tehdy, budou-li obě boční vodivé destičky v kontaktu s vašimi prsty a také aplikační hlava s válečky se bude dotýkat vaší pokožky. Nastane-li tento stav, rozsvítí se modré indikační světlo.

Zkouška snašenlivosti:
Dříve než přikročíte k vlastní aplikaci omlazující masky, vždy s ohledem na možné alergické kožní reakce proveďte na malo exponovanem místě pokožky zkoušku snášenlivosti. Za tím účelem z balení s maskou odtrhněte nepatrný růžek folie, z okolí masky odeberete maly vzorek kapaliny a naneste jej na pokožku. Po nanesení vzorku vyčkejte 24 hodin. Objevi.li se známky podráždění, v aplikaci nepokračujte.

Aplikační zóna 1
S aplikací začněte nad očnicí na jedné straně čela, válečky pomalu pohybujte od středu čela nad obočím až na skráň.
Když je to hotovo, zopakujte tentýž postup na druhé polovině čela.
Nakonec přejeďte válečky středem čela od obočí nahoru až po vlasovou linii.
Pak se zaměřte na oblast pod očima. Pohybujte válečky pod očnicí od nosu směrem ven, přitom kopírujte přirozený tvar okraje lícní kosti a dbejte, aby válečky byly vždy alespoň 1 cm daleko od oka.
Pokračujte aplikací na tvář; postup opakujte i na druhé straně obličeje.
Dále aplikujte na nos – zlehka přejeďte polovinou aplikační hlavy shora dolů po jedné a po druhé straně nosu a poté ještě prostředkem nosu. K tomu užijte krátkých vertikálních pohybů nebo alternativně pohybu ze strany na stranu.

Aplikační zóna 2
Přejděte k aplikaci na dolní čelist a bradu; začněte na jedné straně obličeje a postupujte od lícní kosti směrem dolů a doprostřed až k ústům. Následně pohybem válečků kopírujte tvar dolní čelisti až pod dolní ret.
Postup zopakujte na protější straně.
Aplikaci na oblast mezi nosem a horním rtem si můžete usnadnit, použijete-li jen jeden váleček.
Nakonec přejeďte válečky směrem dolů oblast pod dolním rtem až po spodní okraj brady.
Popsaným způsobem aplikujte po dobu 8 minut. Po aplikaci, než omlazující masku sejmete, si lehněte a několik minut relaxujte.

Procedura pro dodatečné zesílení účinku
Po sejmutí masky ještě pro dodatečné zesílení účinku kúry aplikujte válečky na pokožku přímo – přes veškeré zbytky kapaliny z masky. Tato procedura zajišťuje dodatečné zesílení účinku a pomáhá účinným složkám masky proniknout hluboko do pokožky.

 

 
 
 

 

https://www.youtube.com/watch?v=URm014RW-5I

Recenze produktu: Hydratační maska Rio Hydra-MasqueNa tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Hydratační maska Rio Hydra-Masque můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2018