Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení / Registrace

HEPA filtr pro Airbi Pure

HEPA filtr pro Airbi Pure

Klikněte pro zvětšení
SLEVA 2% PŘI REGISTRACI
HEPA filtr pro Airbi Pure. Nejdokonalejší filtr pro čistění vzduchu je masivní HEPA systém neboli HEPA filtr (High Efficiency Particularte Air). ... celý popis
Dostupnost: 2 - 3 dny
Výše slevy při registraci:
11 Kč

690 Kč
 
 
Kategorie:
Výrobce:
Airbi
Záruka: 2 roky

Podrobné informace k produktu: HEPA filtr pro Airbi PureHEPA filtr pro Airbi Pure. Nejdokonalejší filtr pro čistění vzduchu je masivní HEPA systém neboli HEPA filtr (High Efficiency Particularte Air).

Tyto filtry byly vyvinuty v NASA pro ochranu osob před radioaktivními částicemi. Jejich speciální složení zajišťuje nejen jejich účinnost, ale i dlouhou životnost, kde i při jejich úplném naplnění nedojde k úniku kontaminovaných částic. Jejich úžasné schopnosti zaručují takřka 100%ní filtraci vzduchu neboť z každých 10.000 částic od velikosti 0.3 mikronů propustí pouze 3 částice.
 
Hovoří se tedy o účinnosti 99,97%. U těchto filtrů je důležitá absorpční plocha, měla by být dostatečně masivní. V přepočtu na 0,1m2 filtru připadá 1 m2 filtrované plochy.

 Příklad: místnosti o ploše 25 m2 odpovídá filtrační plocha filtru 2,5m2. HEPA dokáže odfiltrovat ze vzduchu nejen nejjemnější prach, ale i viry, výkaly roztočů, spory plísní, vázané částice kouře a smogu. Zlepší domácí prostředí, snižuje negativní zatížení organismu a ani prach již nebudete muset utírat tak často.

Recenze produktu: HEPA filtr pro Airbi PureNa tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

HEPA filtr pro Airbi Pure můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2018