Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení

Epilátor Remington IPL 2000 i-LIGHT Reveal

Epilátor Remington IPL 2000 i-LIGHT Reveal

Klikněte pro zvětšení
Epilátor Remington IPL 2000 i-LIGHT Reveal
Doprava zdarma
AKCE
Epilátor Remington IPL2000 i-Light Reveal nabízí průlomové řešení v oblastni pemanentního odstranění chloupků. Je navržen pro použití na dámském ob ... celý popis
Dostupnost: SKLADEM (1 ks)
Běžná cena:
6 499 Kč
, Ušetříte 200 Kč (3%)

6 299 Kč
 
 
Kategorie:
Výrobce:
Remington
Záruka: 2 roky

Podrobné informace k produktu: Epilátor Remington IPL 2000 i-LIGHT RevealEpilátor Remington IPL2000 i-Light Reveal nabízí průlomové řešení v oblastni pemanentního odstranění chloupků. Je navržen pro použití na dámském obličeji a detailních partií.

Použitím intenzivního pulzního světla (IPL), i-LIGHT REVEAL odstraníte chloupky na malých plochách, zasáhnutím kořínku chloupku a zastavením jeho růstového cyklu. Vaše pokožka zůstane jemná a hladká. Systém má klinicky ověřený účinek a je doporučován dermatology na použití na tváři**, v oblasti podpaží, slabin a na dalších menších plochách. i-LIGHT REVEAL je bezpečný, efektivní a jednoduše ho použijete v pohodlí domova. 

Co je i-LIGHT REVEAL?
Je revoluční, lehké zařízení, které vám umožní jednoduše se zbavit nežádoucích chloupků na těle a tváři (u žen) v pohodlí domova.  i-LIGHT REVEAL využívá technologii PROPULSE™ – klinicky ověřenou technologii, kterou využívají profesionální dermatologové a salóny, optimalizovanou na osobní ošetření menších ploch. 

Co očekávat od i-LIGHT
Většina uživatelů začala zaznamenávat méně chloupků už po pár týdnech od prvního ošetření. I přes to, že bylo zabezpečené ošetření každého rostoucího chloupku, je důležité pokračovat v režimu kompletního ošetření. Režim kompletního ošetření každého rostoucího chloupku je každé 2 týdny po třech ošetřeních. Klinické studie prokázaly významné snížení výskytu chloupků už po třech ošetřeních*. Nově rostoucí chloupky se objevují v menším počtu, jsou jemnější a světlejší než ty původní.

Specifikace IPL2000

 • Permanentní omezení růstu chloupků
 • IPL pro odstranění chloupků na obličeji a detailních partiích
 • Technologie IPL PROPULSE
 • Klinicky ověřený a doporučený dermatology
 • Nabíjecí
 • Křemičitá žárovka – 6 000 záblesků
 • 3 úrovně intenzity: 7–8 J/cm2
 • LCD displej
 • Integrovaný senzor pleti
 • 4 senzory kontaktu s pokožkou
 • Čisticí hadřík a pouzdro pro skladování
 • Vyměnitelná hlavice
 • Světelný filtr poskytuje zvýšenou ochranu při použití na obličeji
 • Frekvence záblesku: 5 sekund

Co je intenzivní pulzní světlo IPL a jak funguje? 
IPL (intenzivní pulzní světlo) je technologie, která  se používá celosvětově už více jak 15 let. i-LIGHT využívá technologie rychlého světelného záblesku. Světelná energie je zaměřená na kořínky chloupků pod povrchem pokožky a tak zastaví jejich růst. Pulzní světlo zacílí tmavší zbarvení, takže nejlepší výsledky jsou vyditelné na tmavších chloupcích. 

Pripravte se na přirozeně krásnou pleť
Bezbolestná technologie rychlého světelného záblesku IPL, stejná technologie, jakou využívají profesionální salóny, kliniky a dermatologové. i-LIGHT nabízíklinicky ověřený účinek u domácího odstraňování chloupků. i-LIGHT doporučují dermatologové a je jemný k pokožce.

Rychlý a efektivní
 Představuje inteligentní Multi Flash režim pro plynulý pohyb v kombinaci s rychlejší frekvencí záblesků každé 2 sekundy, s tím je i-LIGHT zárukou nejrychlejšího dostupného systému  IPL.*

Kde ho používat
i-LIGHT ESSENTIAL & i-LIGHT PRO jsou síťové a připravené na pohodlné použití v soukromí domova. i-LIGHT je vhodný na unisex použití a přináší stejně efektivní výsledky na pánských i na dámských chloupcích. Systém může být použit na permanentní odstranění chloupků v oblasti tváře (jen pro ženy, pod lícní kostí), na nohou, rukou, v podpaží, oblasti bikin, na zádech, hrudi, ramenou**. Součástí balení i-LIGHT PRO  Face and Body na tvář a tělo je i nadstavec na oblast tváře, který je perfektní na použití na citlivé partie tváře**.

Co očekávat od i-LIGHT
Většina uživatelů začala zaznamenávat méně chloupků už po pár týdnech od prvního ošetření. I přes to, že bylo zabezpečené ošetření každého rostoucího chloupku, je důležité pokračovat v režimu kompletního ošetření. Režim kompletního ošetření každého rostoucího chloupku je každé 2 týdny po třech ošetřeních. Klinické studie prokázaly významné snížení výskytu chloupků už po třech ošetřeních*** Nově rostoucí chloupky se objevují v menším počtu, jsou jemnější a světlejší než ty původní. 

* Na základě rychlosti záblesku, režimu multi-flash & režimu nastavení.
** Vhodný jen pro ženy a použití na tváři pod úrovní lícních kostí.
*** Individuální výsledky sa mohou lišit. V průběhu klinické studie pozorovalo 66 % účastníků úbytek chloupků trvající 12 mesíců už po třech aplikacích. Podobné výsledky zabezpečí i profesionální přístroje.

Recenze produktu: Epilátor Remington IPL 2000 i-LIGHT RevealNa tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Epilátor Remington IPL 2000 i-LIGHT Reveal můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2019