Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení

Epilační laser Rio Beauty x20

Epilační laser Rio Beauty x20

Klikněte pro zvětšení
Epilační laser Rio Beauty x20 Epilační laser Rio Beauty x20 Epilační laser Rio Beauty x20 Epilační laser Rio Beauty x20 Epilační laser Rio Beauty x20
Doprava zdarma
Laserový paprsek, který působí na vlasový kořínek bez negativního vlivu na bezprostřední okolí, tím dochází k výraznému omezení růstu nových chloup ... celý popis
Dostupnost: 2 - 3 dny
7 599 Kč
 
 
Kategorie:
Výrobce:
Rio Beauty
Záruka: 2 roky

Podrobné informace k produktu: Epilační laser Rio Beauty x20Laserový paprsek, který působí na vlasový kořínek bez negativního vlivu na bezprostřední okolí, tím dochází k výraznému omezení růstu nových chloupků. Dva režimy ošetření - jednotlivé chloupky i větší plocha - během několika sekund naskenuje plochu až dvaceti kořínků. Vhodné pro obličej, nohy, ruce, podpaží, třísla. Dodáváno v praktickém kufříku, schváleno pro domácí použití.

  • dva režimy ošetření - jednotlivé chloupky i větší plocha - během několika sekund naskenuje plochu až dvaceti kořínků
  • vhodné pro obličej, nohy, ruce, podpaží, třísla
  • dodáváno v praktickém kufříku
  • schváleno pro domácí použití

Jak laser funguje?
Laser vytváří intenzivní paprsek světla, který je složený z jedné vlnové délky nebo barvy. Kůže je průhledná vůči světlu v rozsahu vlnové délky 600-1100 nm (nano metrů). Pigment, který je obsažen v chloupku absorbuje laserovou energii o této vlnové délce - proto je možné zaměřit se cíleně na cibulku chloupku bez ovlivnění okolní oblasti. Světelná energie proniká díky pigmentu obsaženému v chloupku přímo do jeho cibulky, kterou teplem naruší. Následně kořínky slábnou, chloupky rostou pomaleji a v menší intenzitě, postupně dochází k úplnému zastavení růstu - musí se ovšem jednat o chloupky v aktivní fázi růstu.

Vhodné typy kůže
Pigment v kůži absorbuje energii a omezuje hloubku proniknutí laseru do kůže. Použití světla o vlnové délce 808 nm umožňuje ošetření relativně tmavé i světlé kůže. Laser nejlépe působí na chloupky s vyšším množstvím pigmentu, proto není vhodné před ani po ošetření navštěvovat solárium či se vystavovat slunečnímu záření (laserové ošetření je nejefektivnější na bledé kůži). Ošetření laserem není vhodné pro Afro-karibský nebo černý typ kůže, ošetření je také neefektivní při odstranění bílých nebo šedivých chloupků (tedy chloupků bez pigmentu). Zde jako alternativu doporučujeme použít elektrolýzu.

Test
24 hodin před ošetřením zkontrolujte reakci na malé oblasti kůže. Tlačítka + a - zvyšují a snižují úrovně výkonu. Otestujte odezvu vaší pokožky po jednotlivých úrovních výkonu od nejmenší až po maximální - vhodný pro váš typ kůže (detailní tabulka součástí návodu). Pokud se cítíte nepříjemně úroveň nezvyšujte, předchozí nastavená byla maximální úroveň vhodná pro vás. Do hodiny po ošetření se může se objevit mírné zčervenání ošetřované oblasti, toto je zcela normální stav. Pokud zčervenání zůstane i po 24 hodinách, znamená
to, že zvolená úroveň výkonu byla pro vaši kůži příliš vysoká. Pro následující ošetření proto použijte nižší úroveň. Poznámka: barva kůže je odlišná na různých oblastech těla – proto můžete používat rozdílné úrovně výkonů na různých místech těla. Každou oblast dopředu otestujte na vhodný výkon.


Cyklus růstu chloupků
Pro správné pochopení účinku laserové epilace je nutné porozumět cyklu růstu jednotlivých chloupků.

Existují tři fáze cyklu:
Anagenní  = aktivní fáze růstu
Katagenní = fáze degradace – zastavuje se výživa a růst
Telogenní = klidová fáze – chloupky vypadávají a začínají se formovat nové

Tyto fáze se cyklicky opakují.

Laserové ošetření je efektivní pouze v případě, pokud je chloupek v aktivní fázi růstu. Chloupky ve fázi degradace nebo klidu musí postoupit do aktivní fáze, proto je nutné ošetření několikrát opakovat.


Často kladené dotazy:

Jak mám připravit kůži pro laserové ošetření?
Toto ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravu kůže, je vhodné aby byla oblast kterou budeme ošetřovat čistá. Laserové ošetření je nejefektivnější na bledé kůži, proto se neopalujte.

Jak bude vypadat pokožka po ošetření?
Může se objevit mírné zčervenání kůže, které běžně zmizí do 24 hodin. Lokální zčervenání po ošetření je způsobeno tepelným působením na cibulku chloupku a je zcela normální.
Pokud zčervenání zůstane i po 24 hodinách, znamená to, že jste zvolili příliš vysoký stupeň výkonu vhodný pro váš typ kůže - viz část „Test“.

Čemu se mám vyhýbat bezprostředně po ošetření?
Nevystavujte se slunečnímu záření ani nenavštěvujte solárium. Pokud vystavíte kůži slunci, použijte krém na opalování s vyšším faktorem. Vyhněte se použití peelingů, vody s vysokým obsahem chloru ani nepoužívejte horkou koupel po dobu 48 hodin. Chlor ve vodě může způsobit svědění.

Je třeba následně pokožku nějak speciálně ošetřit?
Pokud chcete, můžete aplikovat neparfemované zklidňující mléko, ledový blok nebo vlhký obklad ke zchlazení ošetřené oblasti. Udržujte ošetřenou oblast v čistotě po dobu třech dnů. Ideální je použití antibakteriálního mýdla dvakrát denně. Při ošetřování podpaží nepoužívejte antiperspiranty a deodoranty 2–3 dny.

Jak často mohu opakovat ošetření laserem?
Pokud kůže není červená ani zanícená ošetření lze opakovat po 24 hodinách. Většina uživatelů čeká 3–4 týdny mezi ošetřením pro kontrolu, které chloupky vypadly a pro identifikaci nově narostlých. Časování pro opakování není zásadní, zvolte si dobu, která vám vyhovuje. Pozor na intenzivní opakované ošetření jedné oblasti, může to způsobit zarudnutí a otok.

Kolik ošetření budu potřebovat?
Epilace laserem je všeobecně efektivní a trvalá po 6 ošetřeních během 6 měsíců. Je to zcela individuální – výsledek závisí od osoby a od oblasti ošetření, hustoty chloupků, cyklu růstu a barvy. Tmavé chloupky na světlé pokožce reagují nejlépe, naopak světlejší chloupky s menším obsahem pigmentu mohou vyžadovat více opakovaných ošetření. Pro dosažení uspokojivého výsledku někdo může vyžadovat více, někdo méně opakování. Po každém ošetření si všimnete postupného ztenčování/redukci růstu chloupků v ošetřené oblasti.
Ženy, které trpí nadměrným růstem chloupků z důvodu přítomnosti mužského hormonu v těle vyžadují dlouhodobé ošetření.

Které oblasti se mohou ošetřovat?
Ošetřovat lze většinu částí těla - nejběžnější je obličej, podpaží, nohy, hruď, záda a linie bikin. Nedoporučujeme používat na obočí.

Může se laserové ošetření použít na citlivou kůži?
Ano, laser působí na chloupek a jeho cibulku, proto okolní kůže nebude ovlivněná.

Co budu cítit?
Většina lidí necítí nic, někdo může cítit jemné „bodnutí“.

Mohou se mezi ošetřeními použít jiné způsoby odstranění chloupků?
Protože přístroj působí na cibulku chloupku není vhodné vytrhávání (epilační strojky, vosková epilace, apod.) Odbarvování chloupků také nedoporučujeme, neboť se odstraňuje pigment a laser je poté neefektivní. Ideální jsou krémové depilátory či holení.

Je potřeba vyměňovat u laserových epilátorů cartridge?
     Ne. Jedná se o úplně jinou technbologii (viz. IPL).

http://www.youtube.com/watch?v=3Khx5ckkjiU

Recenze produktu: Epilační laser Rio Beauty x20Na tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Epilační laser Rio Beauty x20 můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2019