Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení / Registrace

Depilátor Rio Hello Skin IPL Hair Remover

Depilátor Rio Hello Skin IPL Hair Remover

Klikněte pro zvětšení
SLEVA 2% PŘI REGISTRACI
Doprava zdarma
Odstraňovač chloupků Intense Pulsed Light Hair Remover™ (odstraňovač chloupků ostrým impulsním nasvícením) využívá nejnovější technologii intenzivn ... celý popis
Dostupnost: 2 - 3 dny
Výše slevy při registraci:
198 Kč

11 999 Kč
 
 
Kategorie:
Výrobce:
Rio Beauty
Záruka: 2 roky

Podrobné informace k produktu: Depilátor Rio Hello Skin IPL Hair RemoverOdstraňovač chloupků Intense Pulsed Light Hair Remover™ (odstraňovač chloupků ostrým impulsním nasvícením) využívá nejnovější technologii intenzivního impulsního světla (IPL). Impulsy intenzívního (prudkého) světelného záření, jemně zaměřené na kůži, jsou přenášeny přímo na vlasový folikul silou, která stačí oslabit kořen, aniž by poškodila okolí zásahu.
IPL způsobí rychlé, efektivní a dlouhodobé odstranění chloupků. IPL je vhodný pro větší plochy kůže jako jsou nohy, paže, podpaží, bikini, záda, brada a určité části obličeje.

Impulsy intenzivního světelného záření, jemně zaměřené na kůži, jsou přenášeny přímo na vlasový folikul silou, která stačí oslabit kořen, aniž by poškodila okolí zásahu. Vlasový folikul je oslaben v důsledku trvalého poškození vlasového kořene. Světelná energie je absorbována melaninovým pigmentem ve vlasu a vede k zahřátí vlasového folikulu. Toto zahřátí likviduje buňky, které způsobují růst chloupků.

IPL aplikace je nejefektivnější ve fázi aktivního růstu vlasu. V kteroukoliv dobu je určitý podíl vlasů ve fázi aktivního růstu (skutečný podíl se liší podle různých míst na těle). Na pořízení všech vlasů v aktivní fázi růstu je nejlepší naplánovat několik aplikací za určitý počet měsíců (minimálně šest aplikací během šesti měsíců). Poté rychlou aplikací vždy po 4 až 6 týdnech by mělo být každý den dosaženo saténově hladké pokožky.

Váš IPL přístroj na odstranění chloupků je vhodný pro světlý až olivový a opálený typ pokožky. Pro účinnou aplikaci přístroje je nutné, aby chloupek byl tmavší než okolní pokožka. Nejlépe aplikace účinkuje na bledou pokožku s tmavým chloupkem. Asi zjistíte, že různé plochy pokožky vyžadují různé stupně rychlosti. Na každé místo na pokožce se musí zjistit vhodná max. rychlost přístroje.

24 hodin před aplikací proveďte kontrolu reakce vyzkoušením na malé ploše pokožky. Patch test potvrdí maximální rychlost pro Váš typ pokožky. Aplikujte na každou oblast (např. na paži, nohu) všechny rychlosti až na maximální rychlost pro Váš typ pokožky (viz Tabulka odstínů pokožky). Pomocí tlačítka (+) zvyšujte rychlost pokaždé samostatným krokem a navádějte tělesem dráhu pokaždé na jiné části pokožky. Při nepříjemném pocitu má být pro Vás daný předchozí stupeň rychlosti jako maximální.
Po hodině aplikace se může, ale nemusí, vyskytnout mírné zarudnutí. Pokud však zarudnutí přetrvává po 24 hodinách, znamená to, že zvolená rychlost je pro Váš typ kůže příliš vysoká.
DŮLEŽITÉ: Poněvadž se zabarvení kůže liší na různých místech těla, zjistíte, že potřebujete různé nastavení rychlosti pro různá místa. Pro každé místo musí být vyzkoušena vhodná maximální rychlost.

Výkonný odstraňovač chloupků s impulsním světlem se může bezpečně používat na obličeji v místě vyznačeném bílou linkou.
Důležité: Nezasahujte přístrojem do oblasti očí a rtů.

Odstraňovač chloupků IPL obsahuje kazetu s vysoce výkonnou křemíkovou žárovkou. V závislosti na řadě faktorů, jako je pokojová teplota, zvolený rychlostní stupeň a rychlost nasvícení, může kazeta při 1. výkonovém stupni vydat až 150 000 a více světelných impulzů. Výkon žárovky se po každém úkonu kontroluje.

Kolik aplikací budu potřebovat?
Za dlouhodobě účinné odstranění chloupků pomocí IPL se obecně považuje množství minimálně 6 aplikací za 6 měsíců. Toto je u každého jinak a závisí to na místě aplikace, hustotě chloupků, růstovém cyklu a barvě chloupků. Nejlépe IPL vyhovují tmavé chloupky na světlé kůži, ale dlouhodobý účinek zajistí několik aplikací i pro tmavé i světlé chloupky. Zpočátku budete s každou aplikací pozorovat postupné ztenčování a snižování rychlosti růstu chloupků na ošetřovaných místech. Pro udržení kůže bez chlupů a odvrácení tvorby vlasových folikulů opakujte aplikaci po 4 až 6 týdnech nebo podle potřeby.

   
 

 

https://www.youtube.com/watch?v=7LF0H36B4XI

Recenze produktu: Depilátor Rio Hello Skin IPL Hair RemoverNa tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Depilátor Rio Hello Skin IPL Hair Remover můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2018