Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení

Čistička vzduchu Winix WAC P300 + náhradní filtry ZDARMA

Čistička vzduchu Winix WAC P300 + náhradní filtry ZDARMA

Klikněte pro zvětšení
Čistička vzduchu Winix WAC P300 + náhradní filtry ZDARMA Čistička vzduchu Winix WAC P300 + náhradní filtry ZDARMA Čistička vzduchu Winix WAC P300 + náhradní filtry ZDARMA Čistička vzduchu Winix WAC P300 + náhradní filtry ZDARMA Čistička vzduchu Winix WAC P300 + náhradní filtry ZDARMA
Doprava zdarma
Čistička vzduchu Winix WAC P300 nabízí špičkovou kvalitu provedení i čistění díky 3-stupňové filtraci a technologii PlasmaWave™, plně automatický r ... celý popis
Dostupnost: SKLADEM (1 ks)
6 490 Kč
 
 
Kategorie:
Výrobce:
Winix
Záruka: 2 roky
Váha: 7,00 kg
Rozměry (v x š x h): 550,00 mm x 415,00 mm x 220,00 mm

Podrobné informace k produktu: Čistička vzduchu Winix WAC P300 + náhradní filtry ZDARMAČistička vzduchu Winix WAC P300 nabízí špičkovou kvalitu provedení i čistění díky 3-stupňové filtraci a technologii PlasmaWave™, plně automatický režim a velmi ekonomický provoz. Tato čistička je určena do středních místností, spolehlivě odstraní prach, alergeny zvířat, roztoče, bakterie, ale i cigaretový kouř i zápach.

Oproti vyšší řadě čističek Winix U se tato řada liší v účinnosti filtrace – 3 stupně oproti 5 a kratší životnosti filtrů.

K čističce vzduchu Winix WAC P300 od nás jako dárek dostanete sadu filtrů v hodnotě 1590 Kč.

Popis produktu:

  • tři stupně čištění vzduchu
  • 4 rychlostní režimy vč. režimu turbo a nočního režimu
  • plně automatický režim – čištění vzduchu se přizpůsobuje jeho znečištění. Kvalitu vzduchu hlídají inteligentní senzory, které v případě jeho znečištění automaticky zvýší výkon čištění. Světelný senzor automaticky přepne čističku do nejtiššího režimu a ztlumí signalizaci na kontrolním panelu. Automatická je i signalizace pro výměnu filtru.
  • manuální režim
  • senzor kvality ovzduší
  • světelný senzor
  • jedinečná patentovaná technologie PlasmaWave™
  • indikátor výměny filtru
  • dálkové ovládání

1. HEPA filtr H13 – s 99,97 % účinností odstraňuje všechny částice o velikosti až 0,3 mikronu, mezi něž patří částečky kouře, bakterie, viry, pyly, ale také zvířecí alergeny a spory plísní. Filtr vydrží při průměrném používání cca 1 rok. Není omyvatelný jako u vyšší U řady čističek Winix.

2. Uhlíkový filtr – odstraní ze vzduchu zápach a různé nebezpečné plyny.

3. PlasmaWave™ – tato technologie jistí celý filtrační systém. Jako poslední článek zajišťuje neutralizaci a rozklad všech mikročástic, které by mohly škodit zdraví. Navíc vytváří ionty, které dávají vzduchu náboj a vzduch je tak nejen čistý a zdravý, ale také příjemně svěží jako v přírodě.

Technologie Winix PlasmaWave™ napodobuje přirozený proces čištění vzduchu, tak jak probíhá v přírodě!

Technologie PlasmaWave™ spolehlivě odstraňuje pachy, alergeny, chemické výpary a jiné znečišťující látky, které se vyskytují v domácím prostředí a to na molekulární úrovni. Přitom není zdrojem škodlivého ozónu. Technologie PlasmaWave™ vytváří kladné a záporné ionty, které se spojují s přírodními vodními parami a tím se přeměňují na hydroxyly. Hydroxyly okamžitě neutralizují viry, bakterie, chemické výpary, pachy a plyny obsažené ve vzduchu tím, že rozloží jejich molekulární strukturu na vodní páru a jiné neškodné látky běžně přítomné ve vzduchu. Celý tento proces se podobá procesům odehrávajícím se v horních vrstvách zemské atmosféry. Technologie PlasmaWave™ napodobuje čištění vzduchu, tak jak probíhá v přírodě. PlasmaWave™ – nejčistší vzduch, který si doma můžete vyrobit!

Velmi nízké náklady na provoz čističky

Automatická indikace výměny filtru v závislosti na čištění. Čističky Winix umí přesně vyhodnotit dobu, kdy je třeba vyměnit filtry. Od ostatních čističek se liší hlavně v tom, že výměna není indikována jen uplynutím doby životnosti filtru. Procesor čističky totiž průběžně ukládá hned dvě informace – a sice jak dlouho motor běží a při jakých otáčkách. Až systém vyhodnotí, že je třeba vyměnit filtr rozsvítí kontrolku na hlavním panelu. Nemusíte se tak starat o to jestli není filtr zanesený a stejně tak se vám nestane, že vyměníte filtr, který by mohl ještě sloužit. Čističky Winix jsou držitelem známky ENERGY STAR udělované energeticky šetrným spotřebičům.

Certifikace a účinnost

Čističky jsou testovány asociací AHAM (americká Asociace výrobců domácích spotřebičů). Značka Winix se může pyšnit certifikací AHAM pro celý sortiment čističek vzduchu v rámci oficiálního programu nazvaného Clean Air Delivery Rate (CADR – dodávané množství čistého vzduchu). Díky výsledkům tohoto měření a nestranným a regulérním údajům můžete získat více jistoty, že čističky vzduchu při odstraňování prachu, kouře a pylů opravdu fungují. Čistička Winix je dále držitelem uznávané certifikace ECARF. Tento certifikát je udělován produktům, které pomáhají alergikům zlepšit jejich zdravotní potíže. Britskou nadací pro alergiky – BAF, bylo udělený certifikát „seal of approval“, to znamená, že čistička splňuje kriteria pro alergiky.

Technické informace

Max. vzduchový výkon 330 m3
Ionizátor ano (plasma), vypínatelný
Zvlhčovač ne
Automatický režim ano
Časovač ne
Pachový senzor ano
Prachový senzor ano
Indikátor výměny / údržby filtru ano
Dálkové ovládání ano
Vzduchový výkon - stupně 66 / 150 / 240 / 330 m3
Hlučnost (čistění) 26 / 35 / 46 / 55 dB
Hlučnost (čištění + zvlhčování) -
Příkon (čištění) 4 až 60 W
Příkon (čištění + zvlhčování) -
Zvlhčovací výkon -
Objem vodní nádržky -
Hmotnost 7 kg
Rozměry (š × h × v) 415 x 220 x 550 mm
Barva bílá s černým panelem

 

Technické parametry
Automatický režim ano + noční
Doporučený rozměr místnosti pro alergiky: 33 m2, běžný provoz: 44 m2
Dálkové ovládání ano
Hlučnost 26 - 55 dB
Indikátor výměny / údržby filtru ano
Ionizátor vzduchu ano, plasmový, vypínatelný
Max. vzduchový výkon 330 m3/h
Ovládání přes mobilní telefon ne
Příkon 4 - 60 W
Zvlhčovač ne
Časovač ne
Čidlo / Senzor kvality ovzduší ano
Váha 7,00 kg
Rozměry (v x š x h) 550,00 mm x 415,00 mm x 220,00 mm

Recenze produktu: Čistička vzduchu Winix WAC P300 + náhradní filtry ZDARMANa tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Čistička vzduchu Winix WAC P300 + náhradní filtry ZDARMA můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2019