Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení

Kolorterapie k biolampě MediLight

Kolorterapie k biolampě MediLight

Klikněte pro zvětšení
Kolorterapie k biolampě MediLight Kolorterapie k biolampě MediLight
AKCE
Kolorterapie - barevné filtry pro biolampu MediLight - výrazným způsobem rozšiřují možnosti biolampy. Volbou vhodného barevného filtru při ozař ... celý popis
Dostupnost: SKLADEM (1 ks)
Běžná cena:
2 290 Kč
, Ušetříte 15 Kč (1%)

2 275 Kč
 
 
Kategorie:
Výrobce:
MediLight
Záruka: 2 roky

Podrobné informace k produktu: Kolorterapie k biolampě MediLightKolorterapie - barevné filtry pro biolampu MediLight - výrazným způsobem rozšiřují možnosti biolampy. Volbou vhodného barevného filtru při ozařování stimulujeme samoléčebný proces organismu zevnitř.

Nasazení barevného filtru je velmi jednoduché. Stačí zatáhnout za obrubu filtru a mírným kývavým pohybem ho stáhnout z obruby lampy, kde je žárovka.  

  Kolorterapie obsahuje nasledující filtry:

  1. zelený
  2. modrý
  3. fialový
  4. ružový
  5. červený
  6. oranžový

Žlutý filtr je standardní součastí léčebné biolampy MediLight.

Příklady použití léčby barevnou terapií:

MODRÁ barva – je barvou klidu a míru. Snižuje puls, zklidňuje nervy, zvyšuje schopnost koncentrace, má dezinfekční a ochlazující účinek. Snižuje zápaly, působí proti stresu a nespavosti. Modrá barva má stahující účinek, proto je vhodná bezprostředně po stomatologických zákrocích a poraněních. Je zvlášť vhodná pro děti.

ČERVENÁ barva – dodává energii a sílu. Má největší biostimulační účinek. Je spojená s dolní částí těla, z dolního konce zad až po nárt. Zvyšuje aktivizaci fyzických sil, snižuje bolesti v kříži, podporuje krevní oběh. Červená barva vyvíjí stimulační účinek při nedostatku energie. Zrychluje oběh krve a ostatních tělesných tekutin, doporučuje se ji aplikovat při problémech s krevním oběhem. Obsahuje tzv. „růstové vlny“ a proto se doporučuje používat ji při léčení ran. Jestliže je rána zahnisaná, doporučuje se ji nejdříve vydezinfikovat modrým světlem.

ZELENÁ barva – se považuje za neutrální barvu. Vyskytuje se v přírodě nejvíc. Energie zelené barvy vytváří rovnováhu a hormonii. Je důležitá pro nervovou soustavu a všeobecně dobrý zdravotní stav. Posilňuje nervy a procesy podporující uvolnění a navozující vnitřní klid. Zelená barva je barvou srdce, plic, dětských žláz a imunitního systému. Podporuje léčivé účinky v případě dny, zápalu průdušek, černého kašle, vředů, cyst. Dobře působí na tvorbu kostí, posilňuje pokožku, řeší problémy s očima. Odstraňuje nespavost.

 ŽLUTÁ barva – je považovaná za teplou barvu, představuje sílu slunce. Žlutá barva nám dodává sílu a elán. Posilňuje nervový systém a zažívací orgány, naplňuje nás optimismem. Působí příznivě na solar plexus, nadledviny, oběhový systém a trávení, čímž většinou vyřeší tzv. vegetativní poruchy. Jestliže zvýšíte ve svém okolí množství žlutého světla, snížíte tím duševní únavu, napomůžete trávení, uvolníte svaly a zmírníte nervozitu. Žlutá barva posilňuje žaludek, ale její nadměrné používání může vyvolat nevolnost a dokonce i zvracení. Účinkuje při zažívacích problémech, nadýmání, při pocitech na zvracení, kýle, zápalu sliznice žaludku, při vředech, cukrovce, klimakteriu, při chronickém revma, zánětu kloubů, při nervových problémech (fobie), atd.

 ORANŽOVÁ barva – je přechodovou barvou mezi žlutou a červenou barvou. Je to teplá povzbuzující barva, ne však tak agresivní jako červená. Je to barva úspěchu a dynamiky. Doplňuje fyzickou energii energií moudrosti a poznání. Pomáhá zvyšovat koncentraci, dobrou náladu a pomáhá proti neagresivních depresích. Odstraňuje nechuť k jídlu a chorobné hubnutí, ale odstraňuje i některé zažívací problémy např. zácpu. Posilňuje imunitní systém a samoléčebnou schopnost organismu. Je důležité ji aplikovat před a po operacích. Je to nejdůležitější barva v případě depresí, pesimismu a malátnosti.

 FIALOVÁ barva – je barvou duchovního života, spiritualismu. Mystická fialová barva pomáhá lidem, kteří denně využívají svoje intuitivní schopnosti. Je spojená s vrškem hlavy, s nejvyšší čakrou, dodává energii hypofýze, stimuluje vrchní část mozku a nervový systém. Fialová barva duchovně zklidňuje, má inspirativní účinky na meditaci a vizualizaci. Omezuje zápaly, uvolňuje křeče, zmírňuje bolesti hlavy, astma, hnisavý z

Recenze produktu: Kolorterapie k biolampě MediLightNa tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Kolorterapie k biolampě MediLight můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2019