Domů | Srovnání (0) | Nákupní seznam (0) | Přihlášení / Registrace

Rio Blue Light Teeth Whitening pro bělení zubů

Rio Blue Light Teeth Whitening pro bělení zubů

Klikněte pro zvětšení
Rio Blue Light Teeth Whitening pro bělení zubů Rio Blue Light Teeth Whitening pro bělení zubů
SLEVA 2% PŘI REGISTRACI
Blue Light bělení zubů nabízí rychlé bělení zubů v pohodlí vašeho domova, při minimálních nákladech a stejných výsledcích jako v profesionálních sa ... celý popis
Dostupnost: 2 - 3 dny
Výše slevy při registraci:
28 Kč

1 699 Kč
 
 

Podrobné informace k produktu: Rio Blue Light Teeth Whitening pro bělení zubůBlue Light bělení zubů nabízí rychlé bělení zubů v pohodlí vašeho domova, při minimálních nákladech a stejných výsledcích jako v profesionálních salonech.  Speciálně navržený bělící gel v kombinaci s technologií modrého světla je ideální k odstranění skvrn od čaje, kávy, červeného vína a změny barvy v důsledku kouření či stárnutí. Použití je rychlé, bezpečné a snadné, díky malým rozměrům je výrobek vhodný i na cesty.

Co způsobuje žluté zabarvení zubů?
Když zub roste formuje se s externí bílou sklovinou. Jídlo a nápoje - např.čaj, káva, červené víno a silná barviva v pokrmech postupně zanechávají na bílém povrchu skvrny. Drsné zubní pasty a tvrdé zubní kartáčky (společně s věkem) mohou také urychlit poškození povrchu zubů – bílé skloviny, čímž se odhalí žluté zubní jádro ukryté uvnitř – následkem toho vypadá pak zub žlutě.

Použití přístroje:
Do přístroje vložte baterie, na náustek aplikujte bělící gel, opatrně vložte do úst. Zapněte přístroj stisknutím tlačítka ON/OFF, modré světlo bude svítit 10 minut poté dojde k automatickému vypnutí. Pro maximální výsledky je možno první ošetření opakovat 3x po sobě. Bělící sada nevybělí umělé zuby, včetně můstků, korunek, zlatých zubů, zubních protéz nebo výplní.

Často kladené otázky:
Po jaké době uvidím výsledky?
Ve většině případů uvidíte první výsledky ihned po prvním použití, může se stát, že zuby po ošetření mohou mít jemné skvrny, které následně zmizí. Výsledky jsou individuální – žluté skvrny reagují rychleji než bledé.
Kdy mohu opakovat ošetření, když jsem dosáhl požadovaného výsledku bělení?
Doporučujeme aplikovat jednou měsíčně 10 minut.
Mohu použít bělící přístroj pro zubní korunky?
Tento přístroj bělí pouze pravé zuby ale jeho použití umělým náhradám nijak nevadí.
Jak mám skladovat bělící sadu?
Uložte přístroj a náustky mimo přímé sluneční světlo na suché místo. Gel uložte na chladné místo.
Je použití bělící sady bezpečné?
Bělící gel používá odstraňovače skvrn, které jsou na přírodní bázi, modré světlo nepoškozuje zuby ani dásně. Pokud se výrobek používá podle pokynů výrobce, nepředstavuje žádné riziko.

Recenze produktu: Rio Blue Light Teeth Whitening pro bělení zubůNa tento produkt nebyly zatím napsány žádné recenze.

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze:


Hodnocení:
Nejhorší             Nejlepší

  

Rio Blue Light Teeth Whitening pro bělení zubů můžete objednat také na tel. čísle +420 775 623 938 nebo emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz


Biolampa Medilight  |  Šakalí hněv  |  Rhodos info  |  Masáže, rehabilitace
ZdravotnickýObchod.cz © 2018